درباره ما

فروشگاه اینترنتی کالاریوم

فروشگاه اینترنتی کالاریوم به مدیریت آقای محمد رضا نانکلی با بهره گیری از افرادی مجرب و مشخص در زمینه کسب و کار و تجارت که سابقه 30 ساله دراین زمینه خصوصا در صنف لوازم خانگی را دارنداقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی کالاریوم را کرده اند.

امروزه با توجه به توسعه شهرنشینی و ترافیک شهر و مشغله های شهرنشینی ومشکلات ضیق وقت تغیرالگوهای زندگی شهری و توسعه روز افزون اینترنت درهمه کشورها مدیران شرکت را بر آن داشت که تصمیم به راه اندازی این سایت فروشگاهی گرفته تا مشتریان بتوانند به راحتی وبا دقت تمام بررسی های لازم را برای انتخاب دقیق اجناس خود انجام دهند.

امروزه وقت بسیار گرانبها میباشدو ما میتوانیم این زمان را برای شما ذخیره کنیم .صرفه جویی در زمانهایی که اهمیت زیادی برای شما ندارند و شما میتوانید از درون منزل تمام کارهای خود را مدیریت کنید.

کالاریوم با داشتن افرادی مجرب و متخصص برای انتخاب کالاها دقت و وسواس زیادی بخرج میدهدتا اجناس با کیفیت را به مشتریان و کار برای خود عرضه نماید.

کالاریوم در آغاز فعالیت خود طیف گسترده ایی از کالاهای متنوع و با کیفیت را برای تمام رده های سنی در نظر گرفته که شامل انواع لوازم خانگی از قبیل برندهای باکیفیت و مختلفی مانند بوش سامسونگ الجی دوو بکو اسنوا مجیک جانسون و انواع خرده ریز آشپزخانه در نظر گرفته است.


  • ارسال به سراسر کشور
  • تحویل در کوتاه‌ترین زمان

Accept Site use cookies