فیلتر با:

موجودی
وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

سرویس توالت و حمام

12 محصول وجود دارد

طراحی و دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی نشان دهنده میزان اهمیت شما به بهداشت در خانواده است . هرچند که حمام مکانی خصوصی است و کمتر پیش می‌آید که شخصی به غیر از اعضای خانواده از آن استفاده کند اما باید بدانیم که طراحی ایده‌آل برای دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه‌ها مهم است و باید به آن اهمیت داد. برای نظم ‌دادن به ...

طراحی و دکوراسیون داخلی حمام و سرویس بهداشتی نشان دهنده میزان اهمیت شما به بهداشت در خانواده است . هرچند که حمام مکانی خصوصی است و کمتر پیش می‌آید که شخصی به غیر از اعضای خانواده از آن استفاده کند اما باید بدانیم که طراحی ایده‌آل برای دکوراسیون داخلی حمام در تمام خانه‌ها مهم است و باید به آن اهمیت داد. برای نظم ‌دادن به ابزارهای حمام باید از لوازمی استفاده کرد که حداقل فضا را اشغال کنند و از دوام و مقاومت بالایی برخوردار باشند.

در فضای حمام همیشه رطوبت زیاد است و لوازمی که در آن نصب می‌شود، نباید سریعا دچار زنگ‌زدگی شوند. نصب این ابزارها هم باید آسان باشد تا در صورتی که نیاز داشتید دیوارها را بشویید، این کار برایتان آسان شود.سرویس حمام شامل آینه، وان، لگن، صندلی حمام، جای صابونی و... می‌باشد. امروزه متاسفانه متراژ خانه‌ها روز به روز کوچکتر می‌شوند و فضای کافی برای چیدمان درست و بجا وجود ندارد.

قسمت حمام خانه‌ هم از این امر مستثنی نیست و فضای کوچکی در منازل به‌ آن اختصاص می‌دهند. نظم دادن به یک حمام کوچک کار دشواریست. اما با پیشرفت تکنولوژی و ایده‌های جدید شرکت‌های زیادی هستند در زمینه لوازم بهداشتی و تزیینی فعالیت دارند و محصولات جدید و بروز به بازار عرضه می‌کنند یکی از این محصولات که هم جنبه تزینی دارد و هم جنبه بهداشتی، سوپر حمام آینه دار است. این محصول علاوه بر آینه دارای قفسه‌هایست که می‌توانید برای نگهداری وسایل چون  شامپو، لیف، صابون ، مسواک و خمیر دندان، افترشیو، ادکلن و... استفاده کنید.استفاده از این محصول نظم خاصی به حمام و سرویس بهداشتی شما میدهد و شما می توانید طبق سلیقه خود آن را در کنج یا بر روی دیوار نصب کنید.

فروشگاه کالاریوم طبق نیاز مشتریان خود محصولاتی با کیفیت و با دوام از برند‌های معتبر در سایت خود قرار میدهد تا مشتریان با خیال آسوده محصولات مورد نیاز خود را خرید کنند.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 12 از 12 آیتم
Accept Site use cookies