رخت آویز و میز اتو

18 محصول در این شاخه

در گذشته که خانه‌ها فضای بزرگتری داشتند و افراد پس از شستشوی لباس‌ها، آنها در فضای باز درون حیاط پهن می‌کردند تا خشک شوند اما امروزه محل خشک شدن لباس‌ها به یک بالکن کوچک محدود شده است. برخی از آپارتمان‌ها هم وجود دارند که مجهز به این فضا نیستند و افراد مجبورند لباس‌های خود را در محیط خانه خشک کنند. بر همین اساس ابزا...

در گذشته که خانه‌ها فضای بزرگتری داشتند و افراد پس از شستشوی لباس‌ها، آنها در فضای باز درون حیاط پهن می‌کردند تا خشک شوند اما امروزه محل خشک شدن لباس‌ها به یک بالکن کوچک محدود شده است. برخی از آپارتمان‌ها هم وجود دارند که مجهز به این فضا نیستند و افراد مجبورند لباس‌های خود را در محیط خانه خشک کنند. بر همین اساس ابزار و سایل بسیاری طراحی و ساخته شده‌اند که بتوان از آنها برای خشک شدن لباس‌ها در یک محیط استفاده کرد. بند رخت یکی از این ابزارهاست که به شما این امکان را داده تا اگر بالکن کوچکی هم دارید بتوانید بر روی رخت آویز لباس‌هایتان را قرار دهید تا با نور خورشید و جریان هوا بهتر خشک شوند.

بند رخت‌هایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند با نمونه‌های قدیمی بسیار تفاوت دارند. این بند رخت‌ها مجهز به قسمت‌های مختلفی هستند و فضای اندکی را پس از استفاده، اشغال می‌کنند. در نتیجه می‌توانید بند رخت مناسب خود را در اتاق خواب یا بالکن قرار داده و لباس‌ها را بر روی آنها پهن نمایید. برخی از لباس‌ها هستند که پس از خشک شدن نیاز به اتو کشی دارند تا کاملا صاف شوند میز اتو در اتو کشی بهتر لباس‌ها شما را بسیار یاری خواهد کرد چرا که با ابعادی که دارد شما می‌توانید لباس‌ها بر روی آن قرار داده و تمامی قسمت‌ها را به راحتی اتو بکشید. این ابزار نیز همچون بند رخت پس از استفاده فضای اندکی را اشغال خواهد کرد و از این جهت برای خانه‌های کوچک نیز مناسب می‌باشد. در نهایت پس از مرحله خشک شدن و اتو کشی لباس‌ها باید آنها را در کمد و طبقات جای داد،بعضی از تولید کنندگان رخت آویز و میز اتو عبارتند از هوم کت،یونیک و چه بهتر که از وسیله‌ای استفاده کنید تا لباس‌ها به همان شکل در کمد قرار گیرند و مجدد چروک نشوند رخت آویز کمد این امکان را برای شما فراهم می‌آورد. به کمک انواع رخت آویز کمد قادر خواهید بود تمامی لباس‌ها را کاملا مرتب و با نظم درون کمد خود قرار دهید. برای شال و روسری‌ها نیز رخت‌آویزهایی طراحی شده تا به راحتی بتوانید آنها را به کار گیرید. در فروشگاه اینترنتی کالاریوم انواع بند رخت، میز اتو و رخت آویز کمد را از بهترین برندها می‌توانید مشاهده و محصول مناسب خود را تهیه نمایید.

جمع شو
ادامه مطلب
نمایش 1 تا 18 از 18 محصول