فیلتر با:

موجودی
وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

سینی و تخته گوشت

5 محصول وجود دارد

ابزارهای بسیاری در آشپزخانه هستند که در آماده‌سازی غذا و یا پذیرایی از مهمانان به کار می‌روند و ما به وسیله این ابزارها کارها را آسان و سریع‌تر انجام می‌دهیم. یک آشپزخانه مجهز تمامی ظروف و ابزارهای نگهداری و تهیه غذا را دارد. برخی این وسایل برای خرد کردن، مخلوط کردن مواد غذایی و یا برای طبخ و سپس نگهداری مورد استفاده خانم&zwn...

ابزارهای بسیاری در آشپزخانه هستند که در آماده‌سازی غذا و یا پذیرایی از مهمانان به کار می‌روند و ما به وسیله این ابزارها کارها را آسان و سریع‌تر انجام می‌دهیم. یک آشپزخانه مجهز تمامی ظروف و ابزارهای نگهداری و تهیه غذا را دارد. برخی این وسایل برای خرد کردن، مخلوط کردن مواد غذایی و یا برای طبخ و سپس نگهداری مورد استفاده خانم‌های خانه هستند. تولیدکننده‌های بسیاری نیز وجود دارند که انواع این اقلام را تولید کرده و به بازار عرضه می‌نمایند. روز به روز با تغییر نیاز افراد این لوازم آشپزی و پذیرایی نیز دگرگون شده و طراحی جدید آنها و یا ابزارهایی جدید با کارایی راحت‌تر وارد بازار می‌شوند.

همه خانم‌ها برای خردکردن و ریز کردن مواد غذایی به تخت آشپزی نیازمند هستند. این تخته‌های به موجب سطح مناسبی که دارند، گوشت و سبزیجات به خوبی بر روی آن‌ها قرار می‌گیرند و می‌توان به کمک این ابزار انواع سبزیجات، صیفی‌جات و گوشت را به قطعات کوچک‌تر تقسیم کرد. به عبارتی دیگر تخته آشپزی یا تخته گوشت به عنوان یک تکیه‌گاه به حساب آمده و کمک می‌کند تا بدون دردسر هر نوع ماده خوراکی را بر روی آن به سادگی خرد نمایید.

از سوی دیگر برای  پذیرایی از میهمانان وسایل بسیاری به کار برده می‌شوند که که سینی‌ها یکی از این وسایل است. علاوه بر پذیرایی ما برای جا به جایی هر ظروفی نیاز به این وسیله داریم تا راحت‌تر بتوانیم ظرف‌های بسیار را به یکباره جا به جا نماییم. انواع سینی‌هایی که ما در آشپزخانه و امور مختلف به کار می‌بریم، جنس‌های مختلفی دارند. سینی های کریستالی که بسیار مناسب سرو میوه، شیرینی و نوشیدنی هستند در مهمانی‌ها استفاده می‌شوند.سینی های استیل نیز که امروزه در طرح‌های مختلفی وجود دارند برای پذیرایی در مهمانی‌ها بسیار مناسب هستند. این سینی‌ها به لطف جنس مقاومی که دارند استفاده‌های متعددی از آنها می‌شود. نوع دیگری که مناسب استفاده به اصلاح دم دستی و روزانه هستند سینی‌های پلاستیکی بوده که این نوع نیز دارای جنسی مقاوم هستند و در رنگ‌ها و طرح‌های گوناگونی موجود می‌باشند. در این فروشگاه هر آنچه را که در خانه و آشپزخانه خود نیاز دارید را می‌توانید بیابید و تهیه نمایید. انواع تخته گوشت و بهترین مدل‌های سینی از برندهای با کیفیتی مشاهده کرده و ثبت سفارش نمایید.

 

Less
بیشتر
نمایش 1 - 5 از 5 آیتم
Accept Site use cookies