فیلتر با:

موجودی
وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

جا برنجی

10 محصول وجود دارد

خانم‌های خانه، موادغذایی را در داخل ظرف‌های مختلفی نگهداری می‌کنند تا در زمان استفاده به راحتی به آنها دسترسی داشته همچنین داخل کابینت‌ها به واسطه این ظروف کاملا منظم باشد. ما برای انواع مواد غذایی خشک همچون حبوبات، ادویه، برنج و... به ظرف‌های مختلفی نیازمند خواهیم بود. طراحی این ظروف برای نگهداری انواع مواد غذایی مهم می...

خانم‌های خانه، موادغذایی را در داخل ظرف‌های مختلفی نگهداری می‌کنند تا در زمان استفاده به راحتی به آنها دسترسی داشته همچنین داخل کابینت‌ها به واسطه این ظروف کاملا منظم باشد. ما برای انواع مواد غذایی خشک همچون حبوبات، ادویه، برنج و... به ظرف‌های مختلفی نیازمند خواهیم بود. طراحی این ظروف برای نگهداری انواع مواد غذایی مهم می‌باشد و باید به گونه‌ای باشند تا ضمن نگهداری، مانع ورود گرد و غبار و یا دیگر عوامل به داخل ظرف شوند. بنابراین درب این ظروف باشد محافظت کامل از محتوای درون آنها داشته باشد. علاوه بر این استحکام ظروف نیز یکی دیگر از نکات مهم بوده که در انتخاب باید به آن توجه داشت زیرا این قبیل ظرف‌ها دائما مورد استفاده قرار می‌گیرند بنابراین می‌بایست دوام بالایی نیز داشته باشند.

ظروف نگهداری مواد غذایی خشک، از جنس‌های مختلفی ساخته شده‌اند. برخی از آنها شیشه‌ای و برخی پلاستیکی یا استیل هستند که تنوع بالا در نوع ظروف سبب شده تا خانم‌ها بتوانند با توجه به نوع رنگ و طراحی آشپزخانه خود مدل مناسب را انتخاب نمایند. اغلب خانم‌ها به خصوص خانم‌های جوان و نوعروسان به یک طرح بودن لوازم آشپزخانه اهمیت زیادی می‌دهند و در هنگام خرید تمایل دارند تا ظرف‌های چند تکه را خریداری کنند و یا ظروف و اقلامی خریداری نمایند که با دیگر لوازم آشپزخانه‌شان هم‌خوانی داشته باشد. در این میان جابرنجی‌ها یکی از ظروف نگهداری به حساب آمده که در آشپزخانه به آن نیاز خواهید داشت. برخی برنج را درون کیسه خود نگهداری می‌کنند و داخل کابینت یا مکان‌های دیگری از آشپزخانه قرار می‌دهند. نگهداری برنج درون کیسه، در زمان مصرف مشکلات خود را داشته که بهتر است برای نگهداری و استفاده راحت‌تر از این ماده به جای کیسه، جابرنجی را جایگزین کنید. انواع جابرنجی‌هایی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند بسیار متفاوت هستند. می‌توانید با خرید جابرنجی، در هر وعده به سادگی از آن استفاده کرده همچنین این ظروف را در داخل کابینت قرار دهید و دسترسی را راحت‌تر کنید. به همین منظور انواع جابرنجی در رنگ و طرح مختلف در این سایت قرار داده شده است تا با توجه به سلیقه خود مدل مورد نظر را انتخاب نمایید.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 10 از 10 آیتم
Accept Site use cookies