فیلتر با:

موجودی
وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

جاکفشی

4 محصول وجود دارد

خرید کفش یک کار لذت بخش است بسیاری از افراد هستند که معتقدند که رنگ لباسشان با رنگ کفششان باید تطبیق داشته باشد به همین منظور تعداد کفش‌هایش زیاد است. اما مهمتر از خرید کفش نگهداری آن است متاسفانه با کوچک شدن خانه‌ها امکان داشتن فضای قفسه‌ و کمد مخصوص برای هر نوع لباس یا کفشی  وجود ندارد بدین تریتب باید به فکر تهیه یک جاکفشی&...

خرید کفش یک کار لذت بخش است بسیاری از افراد هستند که معتقدند که رنگ لباسشان با رنگ کفششان باید تطبیق داشته باشد به همین منظور تعداد کفش‌هایش زیاد است. اما مهمتر از خرید کفش نگهداری آن است متاسفانه با کوچک شدن خانه‌ها امکان داشتن فضای قفسه‌ و کمد مخصوص برای هر نوع لباس یا کفشی  وجود ندارد بدین تریتب باید به فکر تهیه یک جاکفشی بود. در ضمن یکی از نکات بهداشتی این است که کفش‌هایتان را جلوی درب خانه در بیاورید و به هیچ عنوان با کفش وارد خانه نشوید راه رفتن در خانه با کفشی که با آن بیرون از خانه رفته‌اید مهم‌ترین راه انتقال میکروب‌ها و مواد آلاینده به داخل خانه است. به همین منظور شرکت‌ها و برندهای زیادی در تلاشند تا اینگونه محصولات را تولید و در بازار عرضه کنند تا هم به مرتب بودن خانه کمک کند و هم نکات بهداشتی رعایت شود.  مهمترین نکته  قبل از خرید جاکفشی فضای خود را اندازه‌گیری کنید تا از سایز مناسب برای فضا مطمئن شوید .شما ممکن است برای انواع مدل‌های کفش نیاز به طبقه‌های خاص داشته باشید برای مثال بوت و چکمه‌های بلند اگر تا شوند خراب و غیرقابل استفاده می‌شوند.

انواع جاکفشی‌ هایی که در بازار وجود دارد از جنس های چوب، ام دی‌اف، نئپان، و جدیدا جاکفشی هایی تولید شده از جنس پلاستیک که در این قسمت توضیح کوتاهی در مورد این نوع جاکفشی‌ها می‌دهیم. کالاریوم یک فروشگاه معتبر در زمینه سرویس جهیزیه و محصولات پلاسکو می‌باشد این فروشگاه اینترنتی برای جلب رضایت مشتریان خود همیشه محصولاتی با برندهای معتبر در سایت خود قرار می‌دهد تا مشتریان با خیال آسوده محصولی با کیفیت بالا تهیه کنند یکی از برندهای پیشتاز در زمینه تولید پلاسکو شرکت هوم کت می باشد که همیشه در تلاش است طبق نیاز مشتری خود تولیداتی با قیمت مناسب در بازار عرضه کند یکی از محصولات این شرکت جاکفشی‌های پلاستیکی است که در طرح ها و رنگ‌های متنوع تولید می‌شود. این نوع جاکفشی مناسب برای افرادیست بالکن یا حیاط خلوط کوچکی در خانه دارند و می‌توانند جاکفشی خود را در آنجا قرار دهند. زیرا بر اثر تغییر دما و باد و باران دچار مشکل نمی‌ شوند.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
Accept Site use cookies