فیلتر با:

وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

آبکش و سبد

28 محصول وجود دارد

تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه برای راحتی بیشتر هر آنچه مورد نیاز خانم‌های خانه است را به صورت یک پکیج درآورده‌اند تا افراد بتوانند اقلام ضروری خود را با یک خرید داشته باشند. در واقع این ست‌ها از یک طرح تمامی سایزهای را دربرداشته تا دیگر نیازی به تهیه جداگانه هر سایز نباشد. در میان این وسایل بسیار، آبکش و سبد یکی از پر...

تولیدکنندگان لوازم آشپزخانه برای راحتی بیشتر هر آنچه مورد نیاز خانم‌های خانه است را به صورت یک پکیج درآورده‌اند تا افراد بتوانند اقلام ضروری خود را با یک خرید داشته باشند. در واقع این ست‌ها از یک طرح تمامی سایزهای را دربرداشته تا دیگر نیازی به تهیه جداگانه هر سایز نباشد. در میان این وسایل بسیار، آبکش و سبد یکی از پرکاربردترین‌ها به حساب می‌آید. شما برای شستن میوه و سبزی و یا برای شستشوی برنج و فعالیت‌های دیگر به سبد و آبکش نیازمند خواهید بود. برخی سبدها نیز جوری طراحی شده‌اند که به عنوان وسایل پذیرایی و قرار دادن میوه‌ها و سبزیجات بسیار به کار خواهند آمد. همچنین برای آن که کارهای مربوط به آشپزی سریع‌تر و راحت‌تر انجام شوند به سایزها و انواع مختلفی از این محصولات نیاز است. به همین منظور است که تنوع بالایی در ساخت آبکش و سبد به کار گرفته شده و انواع سبد در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف وجود دارند.

با وجود سایت‌های فروشگاهی بسیاری که امروزه در حال فعالیت هستند دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی بسیار برای خرید نیست. به جای وقت گذراندن در بازار و گشت و گذار برای خرید لوازم خانه تنها نیاز است که در اینترنت جستجو کنید و از سایتی مطمئن خرید خود را بدون هیچ خستگی انجام دهید. در این فروشگاه، برای مشتریان و نوعروسان انواع سبد و آبکش‌ در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف قرار گرفته شده است تا بتوانید با توجه به نیاز خود به راحتی خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرید. ما برای شما محصولات برترین برندها را گرد آوردیم تا از کیفیت و مرغوبیت کالای خریداری شده مطمئن باشید. درفروشگاه اینترنتی کالاریوم شما می‌توانید انواع سبد لباس، سبد میوه، برنج شوی، سرویس آبکش و لگن و بسیاری از محصولاتی که در آشپزخانه خود به آنها نیاز دارید، از برندهای معتبری همچون لیمون،هوم کت و بازن پلاس را مشاهده و با اطمینان از کیفیت آنها، خرید خود را انجام دهید.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 24 از 28 آیتم
Accept Site use cookies