فیلتر با:

وضعیت

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

سرویس جهیزیه

20 محصول وجود دارد

سال‌های زیادیست در خانواده‌های ایرانی رسمی برپا شده که تهیه جهیزیه زوج را خانواده‌ها متقبل می‌‌شوند تا باری از  روی دوش زوج بردارند. خرید جهیزیه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ وقت بسیار کار دشوار و سختی می‌باشد.

امروزه برند‌های زیادی در تلاشند تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت‌‌های مناسب در بازار عرضه کنند.خیلی از شرکت‌های ن...

سال‌های زیادیست در خانواده‌های ایرانی رسمی برپا شده که تهیه جهیزیه زوج را خانواده‌ها متقبل می‌‌شوند تا باری از  روی دوش زوج بردارند. خرید جهیزیه هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ وقت بسیار کار دشوار و سختی می‌باشد.

امروزه برند‌های زیادی در تلاشند تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت‌‌های مناسب در بازار عرضه کنند.خیلی از شرکت‌های ناشناخته محصولاتی تولید می‌کنند و به اسم برندهای معتبر در بازار عرضه می‌کنند. از همین رو مهم‌ترین قدم در خرید جهیزیه تحقیق کردن در مورد مارک‌ها و برند‌ها می‌باشد.بهترین روش برای تحقیق این است که از آشنایان و دوستان خود که به تازگی جنس مشابهی را خریده اند؛ پرس و جو کنید. قطعا کسانی که از یک کالا استفاده کرده اند بهتر از فروشندگان می توانند شما را راهنمایی کنند.یکی دیگر از راه‌های تحقیق، سایت‌های فروشگاهی می‌باشد اکثر این فروشگاه‌های معتبر اینترنتی توضیحات و ویژگی‌های محصولات را در سایت خود درج کرده‌اند. و شما به راحتی می‌توانید در مورد کالای مورد نیاز خود تحقیق کنید و سپس از سایت مورد اطمینان خود خریداری نماید.

دومین قدم در خرید جهیزیه تهیه لیست لوازم مورد نیاز است. برای اینکه تمام جوانب را در نظر بگیرید و هنگام خرید دچار سردرگمی و تردید نشوید ، بهتر است اقلام مورد نیاز را فهرست کرده و بر اساس کاربرد دسته بندی کنید. یکی از کارآمدترین و ضروری‌ترین لوازم منزل، سرویس چند پارچه جهیزیه است این سرویس شامل اقلام مورد نیاز آشپزخانه مانند انواع سبد‌ها، آبکش‌ها، لگن‌ به سایزهای مختلف، تخته گوشت، فرچه، یک سری جای نان 3 پارچه، ظروف بانکه برای حبوبات، سطل برنج ، سطل قند وشکر و چای، ظروف در دار برای فریزر جارو و خاک انداز، جعبه لوازم خیاطی، سبد رخت، سبد پیک نیک، لوازم حمام مانند صندلی حمام و سطل، فرچه دستشویی و سطل زباله و .... می‌باشد. خرید این سرویس کمک بسیاری به شما می‌کند تا خیالتان بابت تهیه این قسمت از جهیزیه راحت شود. در این قسمت چند برند معتبر را که در تولید سرویس جهیزیه فعالیت دارند معرفی میکنیم برند لیمون، برند هوم کت ، برند آلیس و برند یونیک افراد بسیاری هستند که از محصولات این شرکت‌ها رضایت دارند.  شما در فروشگاه اینترنتی کالاریوم می‌توانید با اطمینان کامل این محصولات را سفارش دهید.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
Accept Site use cookies