فیلتر با:

موجودی
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

ماشین لباسشویی بوش

13 محصول وجود دارد

تاریخچه شرکت بوش

یکی از مهمترین کارهایی که باید قبل از خرید اینترنتی لباسشویی بوش انجام داد جمع آوری اطلاعات و پیدا کردن بهترین قیمت آن محصول بوش است شما با مطالعه مطالب زیر از تاریخچه بوش مطلع خواهید شد.

بوش 129 سال است که در بازار لوازم خانگی حضور دارد و همه چیز از کارگاه کوچک رابرت بوش آغاز شد. کارگاه مهندسی وی در اشتوتگارت المان مستقر بود ...

تاریخچه شرکت بوش

یکی از مهمترین کارهایی که باید قبل از خرید اینترنتی لباسشویی بوش انجام داد جمع آوری اطلاعات و پیدا کردن بهترین قیمت آن محصول بوش است شما با مطالعه مطالب زیر از تاریخچه بوش مطلع خواهید شد.

بوش 129 سال است که در بازار لوازم خانگی حضور دارد و همه چیز از کارگاه کوچک رابرت بوش آغاز شد. کارگاه مهندسی وی در اشتوتگارت المان مستقر بود و در سال 1886 شروع به کار کرد.

یازده سال پس از راه اندازی کارگاه ، نصب دستگاه اشتعال مگنتو ولتاژ پایین بوش با موفقیت بر روی یک وسیله نقلیه موتوری قرار گرفت. این اولین بار بود که چنین کار بزرگی انجام می شد. تا سال 1898 ، این شرکت در خارج از آلمان توسعه یافته بود ، و دفتر آن در انگلستان تأسیس شد.

بوش برای مدت طولانی مسیر اشتعال مگنتو را برای وسایل نقلیه موتوری ادامه داد و تنها در سال 1933 بود که آنها برای اولین بار در وسایل خانه فرو رفتند. قبل از آن ، بوش انواع زیادی از قطعات خودرو ، همچنین قطعات و سیستم های گرمایشی را تولید کرده بود. دو دهه و نیم دیگر می گذرد تا بوش ماشین های لباسشویی خود را در سال 1958 معرفی کرد.

لباسشویی های بوش

بوش در تاریخ خود بخشی از بسیاری از صنایع بوده است ، از خودرو ، کشاورزی ، لوازم خانگی ، حمل و نقل و حتی بهداشتی.

آنها به یک دلیل محبوب هستند: ماشین لباسشویی های بوش از نظر عملکرد و کاربرد محبوب هستند.

بنابراین برخی از ویژگی های ماشین لباسشویی بوش چیست؟

طراحی و ساخت بی نظیر لباسشویی های بوش باعث شده است که به یکی از بهترین و مناسب ترین لوازم خانگی جهان شود.

لباسشویی نقش بسیار مؤثری  در زندگی  افراد دارد چرا که امروزه مردم به تن کردن لباس های پاکیزه بسیار اهمیت میدهند و به همین دلیل است که شرکت بوش در تلاش است تا بهترین و با کیفیت تری محصولات خود را به بازار عرضه کنید.

تمامی لباسشویی های بوش مجهز به صفحه نمایسگر دیجیتالی هستند که با آن میتوان مدت زمان و نوع شستشو را آسان تر و دقیق تنظیم کرد.

یکی از ویژگی های بسیار جالب و مناسبی که لباسشویی های بوش دارند تنوع در خرید است.شما میتوانید لباسشویی خود را متانسب با مقدار لباس های خود خریداری کنید.شما میتوانید لباسشویی خود را در وزن های  5,6,7,8,9,12 کیلویی خریداری فرمایِئد.

 

 

Less
بیشتر
نمایش 1 - 13 از 13 آیتم
Accept Site use cookies