حراج! جدید ظرفشویی بوش مدل SMS67NW10Q تصویر بزرگتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS67NW10m ظرفیت 14 نفره

بوش بوش

جدید

  • حداکثر 9.5  لیتر مصرف آب در هر بار شستش,
  • میزان صدای بسیار پایین در حد 41db برای برنامه شستشوی آرام 50 درجه سانتیگرا
  • گزينه HygienePlus: شستشو در دمای بالا برای بهداشت بیشتر
  • machine Care: برنامه جرم گیری دستگاه

جزییات بیشتر

16,450,000 تومان

17,500,000 تومان

-6%

ارسال به سراسر کشور

تحویل در کوتاه‌ترین زمان

۷ روز ضمانت بازگشت وجه

امکان پرداخت در محل

اطلاعات بیشتر

فضای کافی برای کارد و چنگال و وسایل کوچک اشپزخانه

با تشکر از سومین سطح بارگیری کشو جمع شونده vario ، کارکردن با ماشین های ظرفشویی ActiveWater راحت شده است. این مکان ایده آل برای کارد و چنگال و وسایل آشپزخانه کوچکتر است ، به عنوان مثال ملاقه این باعث می شود هنگام بارگیری ماشین ظرفشویی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید و فضای بیشتری را در محفظه شستشو ایجاد کنید. سبد کارد و چنگال در سبد زیرین را می توان با VarioDrawer جایگزین کرد تا ظرفیت 14 تنظیم مکان برای ماشین ظرفشویی 60 سانتی متر و 10 تنظیم مکان برای ماشین ظرفشویی 45 سانتی متری ایجاد شود.

نتایج درخشان فقط در 20 دقیقه با آب گرم شده از قبل

اکنون می توان از برنامه TurboSpeed 20 min استفاده کرد. برای ظروف و لیوانهایی که اخیراً آلوده شده اند و باید سریع مورد استفاده قرار گیرند ، ایده آل است. زمان اجرای فوق العاده سریع برنامه با گرم شدن بیش از حد آب در مخزن آب به دست می آید که باعث می شود فقط 20 دقیقه زمان اجرای برنامه رکورد داشته باشد. انتخاب عالی برای تمیز کردن عینک های متعدد پس از یک جشن بزرگ تولد. برای این برنامه بهتر است از شوینده پودر استفاده کنید.

شروع آسان برنامه از قبل برای زمان شروع مورد نظر

با عملکرد تاخیر زمانی می توانید برنامه را برای زمان شروع مورد نظر از پیش انتخاب کنید. به شما این امکان را می دهد که در هر زمان از روز ، ساعت کار یا شب دستگاه خود را به راحتی اداره کنید. پس از شروع برنامه ، یک صفحه نمایش زمان دقیق باقی مانده را نشان می دهد.

LoadSensor به طور خودکار باعث صرفه جویی در مصرف آب و انرژی برای ظرف های کمتری می شود

همه بارهای شستشو یکسان نیستند ، بنابراین چرا باید هر چرخه به طور خودکار از مقدار یکسانی آب استفاده کند؟ در ویژگی LoadSensor از سنسور سرعت چرخشی برای تشخیص وزن بار و سطح آب استفاده می شود ، به طوری که فقط مقدار آب مورد نیاز استفاده می شود. به عنوان مثال ، بارهای کمتر برای شستشو به آب کمتری نیاز دارند ، بنابراین آب کمتری اضافه می شود ، در حالی که برای خیساندن مطلوب ، به بارهای کامل آب بیشتری داده می شود. یک ویژگی که در عین صرفه جویی در مصرف آب و برق ، نتیجه مطلوبی می دهد؟ اکنون این هوشمند است.

aqua sensor: تشخیص لکه برای ظروف تمیز و درخشان

AquaSensor بسته به نوع و درجه آلودگی ، با استفاده از پرتوهای نوری برای مدیریت شستشو ، میزان مصرف آب را تنظیم می کند. بسته به ذرات باقیمانده مواد غذایی ، باقی مانده چربی یا مواد شوینده در محلول شستشو ، فرایند شستشو ارزیابی می شود تا بررسی شود که آیا لازم است ادامه یابد

نقد و بررسی

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

Brand

هرکسی که می خواهد آینده را شکل دهد باید گذشته خود را بداند. با نگاهی به میراث غنی بوش ، می توانیم آنچه را که بوش را ویژه می کند. Bosch دارد.


در سال 1886 ، رابرت بوش "کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق" را در اشتوتگارت تأسیس کرد. این کمپانی یک کارخانه بین المللی در عصر امروز است. از همان آغاز ، با قدرت خلاقانه و تعهد اجتماعی پیش می رود.در پایان جنگ جهانی دوم ، بوش برای دومین بار بازار بین المللی خود را از دست داد و بخش عمده ای از تأسیسات تولیدی آن در حال ویران شدن بود و در دو دهه بعدی به بازسازی اقدام کردند، و به تاسیس خطوط جدید تجاری نیز اختصاص یافت.


تا سال 1945 ، بیش از 50 درصد از تأسیسات کارخانه بوش در آلمان توسط  بمب های متفقین نابود شد و نقش اصلی این کشور به عنوان تأمین کننده وسایل نقلیه نظامی ، بوش را به یک هدف استراتژیک تبدیل کرد. اکنون این شرکت مجبور به پاکسازی ، ساخت و ایجاد کار بود.


رابرت بوش در سال 1942 درگذشت و مجریان املاک وی طبق خواسته او از سال 1945 این شرکت را بازسازی کردند. هانس والز تا سال 1963 این شرکت را اداره کرد.


آرزوهای ملی سوسیالیستها به قدرت جهانی فقط با کمک شرکت های اقتصادی توانا تحقق پذیرفت. به همین دلیل متفقین به دنبال تجزیه شرکت های بزرگ آلمانی از جمله بوش بودند. با این حال ، این شرکت از نظر ارگانیکی رشد کرده بود ، این بدان معنا بود که قطعات فردی آن به تنهایی قابل دوام نبود. در پایان ، شرکت بوش تقریباً دست نخورده باقی ماند ، اگرچه مجبور بود اختراعات خود را برای استفاده از همه رقبا فاش کند.


برای مشاهده ماشین های ظرفشویی بوش اینجا کلیک کنید


و برای مشاهده ماشین های لباسشویی بوش اینجا کلیک کنید

Accept Site use cookies