ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M ظرفیت 14 نفر تصویر بزرگتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI46M ظرفیت 14 نفر

بوش بوش

جدید

  • ساخت کشور آلمان سری 8
  • 9 لیتر حداکثر مصرف آب در هر شست و شو
  • قابلیت اتصال به تلفن همراه
  • دارای سیستم ضد نشت
  • دارای سیستم صرفه جویی active water

جزییات بیشتر

28,200,000 تومان

ارسال به سراسر کشور

تحویل در کوتاه‌ترین زمان

۷ روز ضمانت بازگشت وجه

امکان پرداخت در محل

اطلاعات بیشتر

ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88ti46M که با آخرین تکنولوژی در ساخت 2019 ساخته و روانه بازار شد و شما با خواندن مطالب پایین از ویژگی های منحصر به فرد  این محصول بوش مطلع خواهید شد.

برنامه Glass 40 در ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88ti46m

panel 88ti46

برنامه Glass 40 ° C ضمن خشک کردن و درخشش ظروف آنها را مانند کریستال با کیفیت بالا به آرامی تمیز می کند. این امر با کاهش دما ، تنظیم دمای ماده شستشو و افزایش زمان خشک شدن امکان پذیر میکند. لیوان های براق و خشک شده بدون پسماند نتیجه اش تمیز شدن و درخشانی ظروف خانه شما است.

محافظت دقیق از ظروف خانه شما

dish

ظرفشویی SMS88ti46M درخشش ظروف شما را حفظ می کند ، حتی پس از شستشوی زیاد. یک دریچه مخصوص به طور خودکار شدت آب را در یک سطح متعادل و یکنواخت نگه می دارد - کاملاً مستقل از تنظیمات شدت آب شما.

توصیه صحیح برای انتخاب برنامه مناسب

wait


انتخاب یک برنامه شستشوی مناسب برای ماشین ظرفشویی شما نه تنها گیج کننده است بلکه اغلب می تواند نتیجه تمیزکاری کمتری داشته باشد. عملکرد اتصال تلفن همراه به دستگاه حدس و گمان از این کار را از بین میبرد و همیشه برنامه مناسب را مستقیماً از دستگاه تلفن همراه به شما توصیه می کند. هر زمان. و با هر بار شستشو تنها کاری که باید انجام دهید این است که درجه آلودگی و نوع و مقدار ظروف یا کارد و چنگال شسته شده را در برنامه Home Connect خود وارد کنید. بنابراین می توانید به راحتی یک برنامه مناسب را انتخاب کنید و نتایج کاملی را بدست آورید و همچنین با عملکرد تاخیر زمانی می توانید برنامه را برای زمان شروع مورد نظر از پیش انتخاب کنید. با این کار می توانید در هر زمان از روز ، ساعات کار یا شب دستگاه خود را به راحتی اداره کنید. پس از شروع برنامه ، یک صفحه نمایش زمان دقیق باقی مانده را نشان می دهد.

ماشین ظرفشویی که مراقب خودش است

wifi


تمام شدن قرص های ماشین ظرفشویی آخرین چیزی است که شما نیاز دارید برای تمیز کردن ظروف.ویژگی Tab-Count در برنامه Home Connect میزان مصرف شما را پیگیری می کند و هنگامی که طبق آخرین خرید خود به پنج رایانه لوحی ارسال کرده اید ، به شما اطلاع می دهد. با استفاده از از طریق لینک مستقیمی که برنامه به شما میدهد ، به راحتی می توانید یک بسته جدید را دوباره سفارش دهید. سرانجام ، یک ماشین ظرفشویی که مراقب خودش است.

فناوری aqua stop:سیستم ضد نشت آب

فناوری آکو استاپ یکی از کارآمد ترین تکنولوژی ماشین های لباسشویی و ظرشویی بوش است زیرا باعث جلوگیری از نشت آب و حدر نرفتن آن می شود.این فناوری در مواقعی که دستگاه دچار نشت میشود از طریق سنسور های موجود در کف دستگاه متوجه میشود و سریعا ورود آب را از طریق شیلنگلی که به دستگاه متصل قطع میکنید و این عملکرد باعث جلوگیری از نشت و حدر نرفتن آب میشود.

جلوگیری از اتلاف وقت شما

home connect

منتظر ماندن برای تمام شدن برنامه ماشین ظرفشویی باعث اتلاف وقت و ایجاد استرس غیر ضروری می شود. مخصوصاً برای کسانی که برنامه های شلوغی دارند. Home Connect خیال شما را راحت می کند و به شما کمک می کند تا از وقت خود بهره وری بیشتری داشته باشید. در صورت تمایل ، اعلان های کارکرد دستگاه را می توانید مستقیماً از ماشین ظرفشویی به دستگاه تلفن همراه خود ارسال کنید ، و به راحتی به شما اجازه می دهد از وضعیت برنامه فعلی ماشین ظرفشویی خود و همچنین سایر اطلاعات مفید مطلع شوید. انجام کار ها را در داخل و خارج از خانه برای شما کمی آسان تر میکند.

صفحه نمایش SMS88ti46M

bosch 88ti46+

صفحه نمایش 88ti46 به شما اطلاعات سریع در مورد کارکرد ظرفشویی ، زمان باقیمانده و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی را اطلاع می دهد.
نمایشگر TFT چند رنگ به سرعت اطلاعات را جمع آوری می کند. و با تصاویر و نوع خوانا به راحتی ، برنامه ها و گزینه های انتخاب شده ، پیشرفت ظرفشویی ، زمان باقیمانده و موارد دیگر را نشان می دهد. دستورالعمل های مفید کاربران را از طریق برنامه راهنمایی می کند و اطلاعات مفیدی در مورد بهترین نوع استفاده از ماشین ظرفشویی و صرفه جویی در مصرف آب و انرژی ارائه می دهد. علاوه بر این ، صفحه نمایش سطح نمک و مواد شستشو را نشان می دهد.

قفل کودک

childern

قفل کودک از باز شدن ناخواسته درب هنگام شستشو جلوگیری می کند.
قفل درب ضد کودک از باز شدن درب و تغییر برنامه در هنگام کار دستگاه جلوگیری می کند. این از صدمات ناشی از بخار گرم و تنظیمات تصادفی تنظیمات برنامه جلوگیری می کند.

موتوری با قدرت شست و شوی بالا در بی صدا ترین حالت ممکن

blc motor in dishwasher


پ

ماشین ظرفشویی بوش مدل 88ti46 در سری 8 با استفاده از آخرین تکنولوژی در ساخت موتور ماشین های ظرفشویی توانسته نظره مصرف کنندگان را به خود جلب نمایید زیرا قبل از طراحی EcoSilence Drive در زمان کارکردن ماشین ظرفشویی صدای کارکرد و سشت و شوی ظرف ها شنیده میشد ولی در طراحی جدید نتها صدایی از دستگاه در حین شست و شو شنیده نمیشود بلکه قدرت موتور دستگاه نیز افزایش پیدا کرده و در کناره آن مصرف انرژی کاهش یافته است.در طراحی جدید میتوانید از سکوتی در فضای خانه شماست لذت ببرید حتی در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی.

LoadSensor

مجهز به سیستم لود سنسور در 88ti46

به طور خودکار باعث صرفه جویی در آب و انرژی ظرف های کمتری می شود.
وزن بار توسط سنسور دورانی که سطح آب را تشخیص می دهد ، تشخیص داده می شود. برای بارهای بیشتر ، آب بیشتری برای خیساندن ظروف مورد نیاز است و سطح آب کاهش می یابد. در این صورت آب بیشتری اضافه می شود. برای ظروف کمتر ، آب کمتری برای شستشو نیاز است. سنسور بار استفاده بهینه از آب حتی برای نیمی از ظروف یا ظرف های جزئی فراهم می کند و باعث صرفه جویی در مصرف آب و برق می شود.

برنامه های اتوماتیک ظرفشویی sms88ti46m

برنامه هایی این ماشین ظرفشویی مجهز با آن ظروف را میشوید
میزان مصرف آب ، دمای آب و زمان شستشو دقیقاً متناسب با سطح آلودگی تنظیم می شود. این امر ضمن صرفه جویی در مصرف آب و انرژی ، بهترین نتیجه را به همراه دارد.

مبدل حرارتی: انتخاب دمای مناسب برای مراقبت بهینه از ظرف

مبدل حرارتی که در این دستگاه وجود دارد

ماشین های ظرفشویی با استفاده از مبدل های حرارتی لیوان ها و سنسورهای هوشمند با دقت خاصی ظروف را تمیز می کنند و هیچ خطری ندارند. آب در مخزن شستشو از قبل گرم می شود تا از هرگونه شوک دما جلوگیری شود تا شوک دما باعث ایجاد شکستی و ترک برداشتن ظرف نشوند.

گزینه HygienePlus: شستشو با دمای بالاتر برای بالاترین عملکرد بهداشتی است

ضد عفونی کردن ظروفی که در دستگاه وجود دارد
HygienePlus گزینه جدیدی است که می تواند در بسیاری از برنامه ها فعال شود و به لطف تمیز کردن ضد باکتری ، حداکثر بهداشت را تضمین می کند. این اثر با سطح دمای بالاتر تا 70 درجه سانتیگراد در حین شستشو ، تقریباً 10 دقیقه پایدار حاصل می شود. بنابراین HygienePlus برای افرادی که دارای وسواس بهداشتی بالایی هستند ، به عنوان مثال در خانه هایی با کودکان کوچک یا مبتلایان به آلرژی ، بسیار ایده آل است.

برای ورود به صفحه محصول ظروفشویی بوش مدل 88ti46 سری 8 آلمان در وب سایت اصلی بوش اینجا کلیک کنید

مشخصات

کشور سازنده:آلمان
برند:BOSCH
مدل:SMS88TI46M
ظرفیت:14 نفر
طول:60cm
عرض:60cm
ارتفاع:84.5cm
وزن:57kg
رتبه مصرف انرژی:A+++
میزان آلودگی صوتی:42bd
نوع موتور:BLDC
تعدا برنامه شستشو:8 عدد
تعداد سبد:3 عدد
برنامه شستشو قدرتمند:دارد
سنسور تشخیص نشتی آب:دارد
سیستم ضد نشت آب:دارد
قبلیت اتصال به تلفن همراه:دارد
میزان مصرف آب در هر شست و شو:9 لیتر
سیستم ضد عفونی کردن ظروف:دارد
قفل کودک:دارد

نقد و بررسی

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

Brand

هرکسی که می خواهد آینده را شکل دهد باید گذشته خود را بداند. با نگاهی به میراث غنی بوش ، می توانیم آنچه را که بوش را ویژه می کند. Bosch دارد.


در سال 1886 ، رابرت بوش "کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق" را در اشتوتگارت تأسیس کرد. این کمپانی یک کارخانه بین المللی در عصر امروز است. از همان آغاز ، با قدرت خلاقانه و تعهد اجتماعی پیش می رود.در پایان جنگ جهانی دوم ، بوش برای دومین بار بازار بین المللی خود را از دست داد و بخش عمده ای از تأسیسات تولیدی آن در حال ویران شدن بود و در دو دهه بعدی به بازسازی اقدام کردند، و به تاسیس خطوط جدید تجاری نیز اختصاص یافت.


تا سال 1945 ، بیش از 50 درصد از تأسیسات کارخانه بوش در آلمان توسط  بمب های متفقین نابود شد و نقش اصلی این کشور به عنوان تأمین کننده وسایل نقلیه نظامی ، بوش را به یک هدف استراتژیک تبدیل کرد. اکنون این شرکت مجبور به پاکسازی ، ساخت و ایجاد کار بود.


رابرت بوش در سال 1942 درگذشت و مجریان املاک وی طبق خواسته او از سال 1945 این شرکت را بازسازی کردند. هانس والز تا سال 1963 این شرکت را اداره کرد.


آرزوهای ملی سوسیالیستها به قدرت جهانی فقط با کمک شرکت های اقتصادی توانا تحقق پذیرفت. به همین دلیل متفقین به دنبال تجزیه شرکت های بزرگ آلمانی از جمله بوش بودند. با این حال ، این شرکت از نظر ارگانیکی رشد کرده بود ، این بدان معنا بود که قطعات فردی آن به تنهایی قابل دوام نبود. در پایان ، شرکت بوش تقریباً دست نخورده باقی ماند ، اگرچه مجبور بود اختراعات خود را برای استفاده از همه رقبا فاش کند.


برای مشاهده ماشین های ظرفشویی بوش اینجا کلیک کنید


و برای مشاهده ماشین های لباسشویی بوش اینجا کلیک کنید

Accept Site use cookies