ظرفشویی بوش مدل WAX32E90 تصویر بزرگتر

ماشین لباسشویی بوش مدل WAX32E90 ظرفیت 10 کیلوگرم

بوش بوش

جدید

 • ظرفیت 10 کیلوگرم
 • درای سیستم ضد نشت آب
 • دارای قابلیت اتصال تلفن همراه به دستگاه
 • دارای تلکنولوِژِِی حباب ساز
 • دارای دیگ الماسه ضد چروک
 • ساخت آلمان

جزییات بیشتر

30,500,000 تومان

ارسال به سراسر کشور

تحویل در کوتاه‌ترین زمان

۷ روز ضمانت بازگشت وجه

امکان پرداخت در محل

اطلاعات بیشتر

فناور اکو بابل Ecobubblee در ماشین لباسشویی  بوش مدل WAX32E90

معنای Ecobubbleeحباب ساز اقتصادی و به صرفه است.

فناوری اکو بابل یا حباب ساز اقتصادی در موجب کاهش مصرف انرژی در لباسشویی های بوش شده است. زمانی که تکنولوژی اکو بابل به داخل دیگ لباسشوییWAW32560GC حباب های هوارا وارد میکند و حباب های هوای داخل دیگ به دلیل فشار موجود دچار ،منقبض و انبساط متوالی شده که باعث لکه زادیی و چربی زادیی بهتر لباس ها به ویژه در یقه و آستین شده است و فناوری اکو بابل دیگر نیازی به چرخش اضافه دیگ ندارد و همین نداشتن چرخش اضافه باعث محافظت بیشتر از لباس میشود به دلیل کاهش ضربه هایی که به لباس وارد میشود.

مزایای تکنولوژی حباب سازدر ماشین لباسشویی  بوش مدل WAX32E90

کاهش مصرف 70 درصدی انرژی به دلیل استفاده از آب کمتر و چرخش کمتر دیگ

محافظت بهتر از الیافت لباس

لکه زدایی و چربی زادیی بهتر لباس ها

جذب سریع تر مواد شوینده تا 40 درصد

برنامه هایی که فناوری حباب ساز در آن فعال میشود

Dark Garment:شست و شوی لباس هایی که تیره رنگ هستند.

Denim:شست و شوی لباس های ضخیم مانند لباس های لی.

Synthetics:لباس هایی که الیاف آنها مصنوعی است.

Bedding:شست و شوی سرویس خواب.

Daily Wash:شست و شوی لباس هایی که روزانه شسته میشوند.

سیستم حباب ساز حباب تولید میکند ولی نه حباب عادی و معمولی، این فناوری با فرمول خاصی آب و هوا و مواد شوینده را باهم حل کرده و نوع ویژه ای از حباب را تولید میکند که سرعت جذب آن 40 برابر بیشتر از حباب های عادی است.

اکو بابل از آب سرد برای شست و شو استفاده میکند و نیازی به اتلاف انرژی برای گرم کردن آب ندارد که 70 درصد مصرف انرژی را کاهش می دهد.

دیگ الماسه در لباسشویی بوش WAX32E90

با وجود دیگ الماسه و سوراخ هایی که 43 درصد کوچکتر از دیگ های معمولی است و فرورفتگی آن بیشتر است دیگر به لباس ها آسیب وارد نمیشوند و دیگ های الماسه مانند دیگ های معمولی باعث چروک شدن لباس ها و سخت اتو کشیده شدن آنها نمیشوند.

گزینه Reload:در بسیار از مواقع که شما قصد دارید زمانی که دستگاه در حین کار کردن است لباسی داخل آن قرار دهید یا لباسی از آن خارج کنید که گزینه Reload به شما این امکان را می دهد و استفاده از این گزینه اختلالی در کارکرد دستگاه انجام نمیدهد.

سیستم بدون لرزهAnti Vibration Design

در بدنه ی ماشین لباسشویی بوش سری 8 مدل WAW28590 عایقی هایی قرار داده شده که موجب کاهش صدا و کاهش بی نظیر لرزش دستگاه میشود و حداقل و حداکثر صدایی که این دستگاه تولید می کند 47 الی 71 دسی بل است و در آلودگی صوتی در خانه ی شما تولید کنید.

آپشن Vario Perfect

یکی از آپشن هایی که موجب تفاوت WAW28590 با سایره لباسشویی ها شده است برنامه Vario Perfect است که موجب کاهش مصرف انرژی در دستگاه شده.زمانی که لباس تمیز برای شست و شو در دستگاه میزارید میتوانید با انتخاب این برنامه با مصرف آب کمتر و صرف زمان کمتر لباس هارا شسته شده از داخل دستگاه بیرون بیاورید.

آپشن Vario Perfect دارای دو حالت است که یکی از آن دو Speed Perfect برای زمانی که شما عجله دارید دستگاه در سریعتریت زمان لباس را شست و شو می دهد و دیگری حالت Eco Perfect که مصرف آن از کمتر از حالت عادی است اما مدت زمان بیشتری را برای شستن لباس ها صرف میکند.

فناوری جلوگیری از نشت آب Aqua stop

لباسشویی بوش مدل WAW28590 با استفاده از فناوری Aqua stop زمانی که نشتی در قسمتی از دستگاه رخ میدهد از ورود آب به داخل لباسشویی جلوگیری می کند تا نشت آب را قطع کند.

آپشن Active water plus

یکی دیگر از آپشن هایی که موجب کاهش مصرف لباسشویی بوش مدل WAW28590 آپشن Active water plus است که برای جلوگیری از هدر رفتن آب، با توجه به نوع پارچه آب را وارد دستگاه میکند.میشود گفت از کارآمد ترین آپشن ها در کم مصرف بودن این دستگاه است.

برنامه های شست و شو

 • AllergyPlus
 •  Automatic 40
 • Automatic Soft
 • CottonEco
 •  Cottons
 • Jeans
 •  Memory1
 • Dark Lingerie
 • Quick
 • Mix

برای ورد به صفحه لباسشویی WAX32E90 در وب سایت اصلی بوش اینجا کلیک کنید

برای ورود به صفحه محصولات بوش در وب سایت کالاریوم اینجا کلیک کنید

مشخصات

برند:بوش
رتبه مصرفی:+++A
ظرفیت:10 کیلوگرم
نوع موتور:BLDC
توانایی موتور:1600 چرخش در دقیقه
مقدار برنامه شستشو:14 برنامه شستشو
میزان صدای مزاحم:47db
طول:59cm
عرض:59.8cm
ارتفاع:84.8cm
ضد لرزش:است
قابلیت شستشوی سریع:دارد
برنامه خودکار شستشوی دیگ:دارد
پیش شستشوی با کف:دارد
تکنولوژی حباب ساز:دارد
دیگ الماسه‌ی ضد چروگ:دارد
قفل کودک:دارد

نقد و بررسی

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

نوشتن نقد و نظر

Brand

هرکسی که می خواهد آینده را شکل دهد باید گذشته خود را بداند. با نگاهی به میراث غنی بوش ، می توانیم آنچه را که بوش را ویژه می کند. Bosch دارد.


در سال 1886 ، رابرت بوش "کارگاه مکانیک دقیق و مهندسی برق" را در اشتوتگارت تأسیس کرد. این کمپانی یک کارخانه بین المللی در عصر امروز است. از همان آغاز ، با قدرت خلاقانه و تعهد اجتماعی پیش می رود.در پایان جنگ جهانی دوم ، بوش برای دومین بار بازار بین المللی خود را از دست داد و بخش عمده ای از تأسیسات تولیدی آن در حال ویران شدن بود و در دو دهه بعدی به بازسازی اقدام کردند، و به تاسیس خطوط جدید تجاری نیز اختصاص یافت.


تا سال 1945 ، بیش از 50 درصد از تأسیسات کارخانه بوش در آلمان توسط  بمب های متفقین نابود شد و نقش اصلی این کشور به عنوان تأمین کننده وسایل نقلیه نظامی ، بوش را به یک هدف استراتژیک تبدیل کرد. اکنون این شرکت مجبور به پاکسازی ، ساخت و ایجاد کار بود.


رابرت بوش در سال 1942 درگذشت و مجریان املاک وی طبق خواسته او از سال 1945 این شرکت را بازسازی کردند. هانس والز تا سال 1963 این شرکت را اداره کرد.


آرزوهای ملی سوسیالیستها به قدرت جهانی فقط با کمک شرکت های اقتصادی توانا تحقق پذیرفت. به همین دلیل متفقین به دنبال تجزیه شرکت های بزرگ آلمانی از جمله بوش بودند. با این حال ، این شرکت از نظر ارگانیکی رشد کرده بود ، این بدان معنا بود که قطعات فردی آن به تنهایی قابل دوام نبود. در پایان ، شرکت بوش تقریباً دست نخورده باقی ماند ، اگرچه مجبور بود اختراعات خود را برای استفاده از همه رقبا فاش کند.


برای مشاهده ماشین های ظرفشویی بوش اینجا کلیک کنید


و برای مشاهده ماشین های لباسشویی بوش اینجا کلیک کنید

Accept Site use cookies