لیست محصولات این تولید کننده مونژه ایتالیا(monge)

گروه مونژه بزرگترین تولید ایتالیایی کننده محصولات غذایی گربه و سگ  


کارخانه مواد غذایی حیوانات خانگی در مونسترول ایتالیا که شامل بخش تولید ، بخش کنترل کیفیت ، بخش تحقیق و توسعه ، تدارکات ، بازاریابی و دفتر مرکزی می‌باشد . تیمی متشکل از 225 نفر متخصص و 120 نماینده فروش ، با بالاترین استانداردهای خدمات به مشتریان می‌باشد . 


توانایی پوشش تمامی کانال های توزیع و خدمات در تمامی سطوح بازار ، رشد مداوم این گروه  را در طول سال های پیاپی تقویت کرده است. این عوامل به این دلیل است که مشتریان کیفیت محصولات مونژه را برای حیوانات خانگی خود انتخاب می کنند.پیشرفته ترین سیستم تغذیه حیوانات خانگی در اروپا


از آنجا که خط تولید غذاهای خشک حیوانات خانگی در سال 2013 افتتاح شد، غذای خشک تولید شده با بالاترین کیفیت و استانداردهای تغذیه ای تهیه می‌شوند .هر بخش و کل فرایند تولید در محل اصلی کارخانه مونژه در مونسترول ایتالیا تولید می‌شود ، از انتخاب مواد خام تا تولید و بسته بندی محصول .


این یک ریسک بزرگ بود چرا که مفهوم جدیدی را برای تغذیه سگ ها و گربه ها در ایتالیا معرفی می‌کرد و همچنین خبر خوبی برای کسانی بود که حیوانات خانگی خود را دوست داشتند و خواستار سلامتی آنها بودند. در آن سال ایتالیا تغییرات زیادی را تجربه کرد. میلیون ها ایتالیایی از حومه شهرها به شهرها مهاجرت کردند . حیوانات خانگی در حال تبدیل شدن به بخشی از خانواده‌ها بودند ، که نیاز به مراقبت و توجه بیشتر و بیشتر داشتند. بالتازار مونژه متوجه شد که تغییر در تغذیه سگ و گربه ضروری است چرا که نیازهای تغذیه‌ای آنها بسیار متفاوت تر از انسان‌ها است. به همین دلیل است که این شرکت در طول سال‌ها به طور پیوسته رشد کرده است ، سرمایه گذاری در نوآوری ، تحقیق و کیفیت ، برخورد با بازارهای خارجی و معرفی مفهوم جدید محصولات در ایتالیا، و ثبت اطلاعات نه تنها در ایتالیا ، بلکه در سراسر اروپا کرده است. امروز


در حال حاضر محصولات مونژه در بیش از 80 کشور در سراسر جهان صادر می‌شود و تجربیات طولانی و موفق خود را به شرکت‌های ایتالیایی و بین المللی که مایلند تولید مواد غذایی مرطوب و خشک حیوانات خانگی خود را توسعه دهند ، سهیم می‌شود .
این برند سال‌ها به عنوان یک شریک صنعتی ، از شرکت های پیشرو بوده و می‌باشد ، به ویژه در بخش زنجیره ای بزرگ بازار .
محصولات مونژه یکی از بهترین برندهای غذای سگ و گربه می‌باشد.این محصولات شامل غذای خشک،کنسرو،پوچ ،خوراک،محصولات دارویی سگ و گربه می‌باشد .


کمتر
نمایش 1 تا 23 از 23 محصول