اسباب بازی حیوانات خانگی

34 محصول در این شاخه

برای چه برای حیوانات اسباب بازی تهیه کنیم؟

اسباب بازی ها در زندگی انسان ها خاطراتی می سازند که شما به آن علاقمند می شوید.حیوانات هم مانند انسان به یک اسباب بازی علاقه شدید نشان می دهند و حتی در نبود آن اسباب بازی یا وسیله ناراحت می شوند.

وقت هایی میشود که خاطرات گذشته خود را مرور می کنیم . وقتی به بازی های زمان کودکی خودمان فکر میکنیم دلتنگ آن...

برای چه برای حیوانات اسباب بازی تهیه کنیم؟

اسباب بازی ها در زندگی انسان ها خاطراتی می سازند که شما به آن علاقمند می شوید.حیوانات هم مانند انسان به یک اسباب بازی علاقه شدید نشان می دهند و حتی در نبود آن اسباب بازی یا وسیله ناراحت می شوند.

وقت هایی میشود که خاطرات گذشته خود را مرور می کنیم . وقتی به بازی های زمان کودکی خودمان فکر میکنیم دلتنگ آن وقت ها میشویم.حتما برایتان پیش آمده خاطره  ای که با یک وسیله یا اسباب بازی داشته اید را به دوستان خود می گوید و زمانی که آن خاطرات را مرور می میکنید لذت می برید و آن لحظه ای که با آن گذراندید را دوست دارید.

جوندگان،پرندگان،سگ ها،گربه ها به یک اسباب بازی خوب نیاز دارند حتی سگ های وحشی آنها طوری به وسیله سرگرمیشان علاقه نشان میدهند که در هنگام بازی کردن با حیوانات دیگر آن وسیله را پیش خود نگه میدارند.

هر نژاد حیوان خانگی وسیله بازی مخصوص خود را دارد به طور مثال سگ ها اسباب بازی هایی را دوست دارند که بتوانند به دندان بگیرند یا  به اصطلاح گاز بگیرند.

فواید اسباب بازی برای حیوانات خانگی

یکی از فواید اسباب بازی برای حیوانات خانگی گفته میشود باعث کاهش استرس میشود و کاهش استری باعث افزاریش طول عمر میشود.اسباب بازی های صدا دار باعث افزایش هوش حیوان خانگی میشود.

گربه‌هایی هم هستند که عروسکی پاره و قدمی دارند و سال در هنگام خواب آن عروسک را بغل می کنند و همچنین سگ ها و گربه های دیگری هم هستند که به جعبه کفش علاقمند میشوند و شب های خود را درون آن جعبه به صبح میرسانند.

بهترین اسباب بازی برای گربه ها چیست

گربه‌ها موجوداتی بازیگوش هستند و با اسباب بازی هایی خود را سرگرم می کنند که با آن بازیگوشی کنند.به طور ساده وسیله ای که نیاز به جنب و جوش داشته باشد و بتواند گربه خانه شما را سرگرم کنند.

بهترین اسباب بازی برای سگ ها چیست

همان طور که گفته شد سگ ها به وسیله ای نیاز دارند که آن وسیله را گاز بگیرند،ولی تنها این نکته مهم نیست شما باید به اندازه و سن سگتان توجه کنید.

بهتر است برای سگ هایی که از نژاد کوچک هستند وسیله‌ای کوچک و نرم بگیرید و اگر صدا دارد توصیه میشود صدایی که تا به حال نشنیده را تهیه کنید.

توصیه های قیل از خرید

شما میتوانید اسباب بازی حیوانات خانگی خود را از پت شاپ ها تهیه کنید،حتما قبل از خرید تحقیق کنید چه وسیله ای برای حیوان خانگی شما مناسب است و حتما آن وسیله بهداشتی باشد زیرا زمانی که حیوان شما آن وسیله را به دندان میگرد امکان دارد میکروب وارد بدن آن بشود و طول عمر آن حیوان کم بشود و بعد از هر بار بازی کردن آن اسباب بازی را با صابون شست و شو بدهید.همچنین قبل از خرید اسباب بازی به تولید کننده ی آن و سابقه تولید کننده توجه بفرمایید زیرا انتخاب نادرست در هنگام خرید احتمال به خطر افتادن سلامتی حیوان خانگیتان را به دنبال دارد.

توصیه میشود از پت شاپ های اینترنتی خرید کنید زیرا در وقت و انرژی صرفه ای می‌شود.

جمع شو
ادامه مطلب
نمایش 1 تا 24 از 34 محصول