پت شاپ

254 محصول در این شاخه

فروشگاه های حیوانات خانگی یا پت شاپ در جامعه امروز بسیار محبوب هستند . افراد و خانواده‌های زیادی وجود دارند که به داشتن و نگه‌داری حیوان در خانه خود علاقه دارند . البته حیوانات مختلفی هستند که می‌توان در محیط خانه از آنها حفاظت کرد. سگ، گربه، انواع پرندگان و جوندگان همچون همستر، خوکچه هندی و... حیوانات خانگی هستند که اغلب افراد به نگهداری آ...

فروشگاه های حیوانات خانگی یا پت شاپ در جامعه امروز بسیار محبوب هستند . افراد و خانواده‌های زیادی وجود دارند که به داشتن و نگه‌داری حیوان در خانه خود علاقه دارند . البته حیوانات مختلفی هستند که می‌توان در محیط خانه از آنها حفاظت کرد. سگ، گربه، انواع پرندگان و جوندگان همچون همستر، خوکچه هندی و... حیوانات خانگی هستند که اغلب افراد به نگهداری آنها علاقه‌مند می‌باشند. به طور کلی حفاظت از حیوان در محیط خانه نیازمند اطلاعات بسیاری است که پیش از ورود این حیوانات در خانه خود می‌بایست این اطلاعات را فراگیرید تا بهتر و آسان‌تر بتوانید از این موجودات دوست داشتنی مراقبت کنید. از سوی دیگر داشتن اطلاعات کافی علاوه بر مراقبت بهتر از این حیوانات به حفظ سلامت شما نیز کمک می‌کنند چرا که برخی از بیماری‌ها هستند که میان انسان و حیوان مشترک بوده و در صورت عدم رعایت بهداشت و مراقبت صحیح ممکن است این بیماری‌ها به خانواده و کودکان شما نیز منتقل شود. پس توصیه می‌کنیم پیش از تهیه یا سرپرستی حیوان خانگی خود تمامی اطلاعات مراقبتی و تربیتی این حیوانات را مطالعه کنید. از این نکات گذشته شما علاه بر داشتن اطلاعات وسایل بسیاری برای نگهداری این حیوانات نیاز خواهید داشت ، از جمله :

  • خوراکی‌ها و غذا
  • مکمل‌های دارویی حیوانات خانگی
  • لوازم آرایشی و بهداشتی 
  • انواع قفس و باکس
  • انواع تشویقی

خوراک این حیوانات خانگی بسیار مهم است زیرا بر روی سلامت و طول عمر آنها تاثیر مستقیم خواهد گذاشت به همین منظور مواد خوراکی بسیاری برای حیوان‌های مختلف تهیه شده‌اند که این خوراک، ویتامین‌ها و مواد مغذی مورد نیاز بدن حیوانات را دربرداشته تا در هر وعده نیازهای بدنی آنها تامین شود. حال در اینجا سوال پیش می‌آید از چه مکانی می‌توانید هر آنچه که حیوان خانگی‌تان نیاز دارد را فراهم نمایید؟ پت شاپ‌ها مکان مناسب برای خرید وسایل و مواد ضروری و مورد نیاز حیوانات شما خواهند بود که امروزه هم در سطح شهر و هم به صورت فروشگاه‌های آنلاین در  فعالیت می‌کنند . آدرس فروشگاه اینترنتی کالاریوم که یکی از این پت شاپ‌هایی است که در شرق تهران فعالیت دارد و هر آنچه مورد نیاز حیوانات خانگی است را گرد هم آورده و مشتریان می‌توانند با دسترسی به اینترنت به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان اقلام مورد نیاز حیوان خود را خریداری کنند.

جمع شو
ادامه مطلب