سوفله خوری و اردو خوری

18 محصول در این شاخه

در میهمانی‌ها ظرف‌های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به کمک آنها انواع مواد غذایی، میوه، شیرینی و دیگر خوراکی‌ها را می‌توانیم سرو نماییم. این ظروف به دلیل اینکه در میهمانی‌ها به کار می‌روند باید زیبا و شکیل بوده و از سویی دیگر بهتر است از کیفیت بالایی برخوردار باشند. اغلب تولیدکنندگان لوازم خانگی از ...

در میهمانی‌ها ظرف‌های بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به کمک آنها انواع مواد غذایی، میوه، شیرینی و دیگر خوراکی‌ها را می‌توانیم سرو نماییم. این ظروف به دلیل اینکه در میهمانی‌ها به کار می‌روند باید زیبا و شکیل بوده و از سویی دیگر بهتر است از کیفیت بالایی برخوردار باشند. اغلب تولیدکنندگان لوازم خانگی از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت برای ساخت لوازم پذیرایی استفاده می‌کنند در نتیجه قیمت این ظروف نیز به نسبت سایر ظرف‌های مربوط به آشپزی و آشپزخانه بالاتر می‌رود.

از جمله اقلامی که در پذیرایی از مهمان‌ها می‌توانیم استفاده کنیم ظرف‌های اردورخوری هستند. این ظروف برای سرو و پذیرایی شیرینی و میوه استفاده می‌شوند که با رنگ، طرح و جنس‌های مختلفی ارائه می‌شوند. همچنین نوعی از ظروف اردوخوری هستند که برای میز شام مناسب بوده و برای سرو خوراکی‌های همراه غذا همچون ترشی، زیتون و... استفاده خواهند شد. برخی از این ظرف‌ها دارای چند قسمت یا چند طبقه می‌باشند. اردورخوری‌های چند طبقه برای سرو انواع شیرینی، کیک و کاپ کیک به کار می‌رود و از ادورخوری‌های چند قسمتی نیز می‌توان برای میز شام و سرو ترشی‌های مختلف و یا دسر استفاده کرد. علاوه‌بر این‌ها یکی دیگر از ظرف‌هایی که بر روی میز شام کاربرد دارند سوفله‌خوری‌ها هستند. همه خانم‌ها دوست دارند تا غذاهای خود را کاملا گرم برای مهمان‌ها سرو نمایند به کمک ظرف‌‌های سوفله‌خوری این امکان فراهم شده است. در زیر این ظرف‌های پایه‌دار جایگاه مخصوصی برای قرار دادن شمع طراحی شده است تا پس از کشیدن غذای داغ داخل ظرف، مواد غذایی داخل آنها تا انتها گرم بمانند. ظروف سوفله‌خوری نیز از جنس‌های مختلفی چون استیل، سرامیک و یا چینی تهیه می‌شوند که حرارت را برای مدت طولانی درون خود نگاه می‌دارند و از سوی دیگر شمعی که در زیر این ظرف‌ها قرار دارد مانع از سرد شدن خوراک می‌شوند. کالاریوم از بهترین برندها همچون یونیک و... زیباترین و شیک‌ترین ظرف‌های پذیرایی را قرار داده است تا بدون صرف زمان و انرژی فراوان برای خرید ظروف مورد نظر خود در بازارها قادر باشید به راحتی ظرف‌های مختلف و با کیفیتی را بر روی این سایت مشاهده و خریداری نمایید.

جمع شو
ادامه مطلب
نمایش 1 تا 18 از 18 محصول