فیلتر با:

موجودی
تولیدکننده
گارانتی
انتخاب رنگ

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

ماشین ظرفشویی بوش

7 محصول وجود دارد

اگر قصد خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی بوش را دارید با خواندن این مطلب از ویژگی های این برند در تولید ظرفشویی مطلع خواهید شد و با خیال آسوده تری میتوانید ماشین ظرفشویی خود را تهیه کنید.

اول از همه باید در خرید هر لوازمی بدانیم که محصولی که گران تر است نشانه باکیفیت تر بودن آن محصول نیست و خیلی اوقات و تجربه نشان داده است که با هزینه کمتر میشود محص...

اگر قصد خرید اینترنتی ماشین ظرفشویی بوش را دارید با خواندن این مطلب از ویژگی های این برند در تولید ظرفشویی مطلع خواهید شد و با خیال آسوده تری میتوانید ماشین ظرفشویی خود را تهیه کنید.

اول از همه باید در خرید هر لوازمی بدانیم که محصولی که گران تر است نشانه باکیفیت تر بودن آن محصول نیست و خیلی اوقات و تجربه نشان داده است که با هزینه کمتر میشود محصول بهتری تهیه نمود در صورتی که اطلاعات کافی داشته باشیم.

در خرید ماشین های ظرفشویی بوش باید به نکانتی توجه کنیم که عبارتند از:

1-در چه کشوری تولید شده است؟

2-کدام سری یا نسل از ماشین ظرفشویی بوش است؟

3-مجهز به چه تکنولوژی هایی می باشد؟

4-مجهز به چه برنامه هایی برای شست و شو می باشد؟

در  چه کشوری تولید شده است؟

تولید کننده محصولات بوش کشور آلمان می باشد اما کشور ترکیه نیز در زیره نظر تولید کننده ماشین های ظرفشویی بوش دیگر محصولات بوش را تولید میکند،پس محصولات بوش تنها در تریکه و آلمان تولید میشوند که در زمان خرید باید توجه داشته که محصولی که از بوش میخریم ساخت کدام کشور است.

کدام سری یا نسل از ماشین ظرفشویی بوش است؟

ماشین های ظرفشویی بوش دارای 4 سری 2 ، 4 ، 6 و 8  می باشند که سری 2 آن در بازار کشورمان وجود ندارد و  ورود پیدا نکرده است.

هر سری از ظرفشویی های بوش با یک دیگر متفاوت و سری های بالاتر گرانتر و از لحاظ امکانت،ظاهر و برنامه های شست و شو بهتر می باشند.

مصرف انرزی در سری 4 و 6 ظرفشویی های بوش  ++A  و سری 8 ظرفشویی های بوش مصرف انرژی آن ++A می باشد و مجهز شدن ظرفشویی های بوش به موتوره  Eco Silence Drive باعث کاهش مصرف انرژی شده است.

طراحی ظاهری هر یک از سری ظرفشویی های بوش با یکدیگر متفاوت است اما در طبقه بندی همه مدل های ظرفشویی های بوش موجود در بازار ایران دارای 3 طبقه میباشند که طبقه بالایی آنها برای سرویس کارد و قاشق و چانگان آشپزخانه شما می باشد.در سری 8 ماشین های ظرفشویی بوش طبقه سوم به صورت V شکل است و انعطاف پذیری بیشتر و جای بیشتری برای قرار دان سرویس کارد و قاشق و چنگان به شما میدهد و طبقه میانی در سری 8 قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد و  شما به میزان دلخواه خود میتواند ارتفاع طبقه دوم را تنظیم نمایید تا بتوانید از فضایی که در کابین ظرفشویی وجود دارد بهتر استفاده کنید.

با دیدن فیلم زیر میتوانید این قابلیت رو مشاهده کنید

Less
بیشتر
نمایش 1 - 7 از 7 آیتم
Accept Site use cookies