جا برنجی و جا نانی

14 محصول در این شاخه

خانم‌های خانه، موادغذایی را در داخل ظرف‌های مختلفی نگهداری می‌کنند تا در زمان استفاده به راحتی به آنها دسترسی داشته همچنین داخل کابینت‌ها به واسطه این ظروف کاملا منظم باشد. ما برای انواع مواد غذایی خشک همچون حبوبات، ادویه، برنج و... به ظرف‌های مختلفی نیازمند خواهیم بود. طراحی این ظروف برای نگهداری انواع مواد غذایی مهم می...

خانم‌های خانه، موادغذایی را در داخل ظرف‌های مختلفی نگهداری می‌کنند تا در زمان استفاده به راحتی به آنها دسترسی داشته همچنین داخل کابینت‌ها به واسطه این ظروف کاملا منظم باشد. ما برای انواع مواد غذایی خشک همچون حبوبات، ادویه، برنج و... به ظرف‌های مختلفی نیازمند خواهیم بود. طراحی این ظروف برای نگهداری انواع مواد غذایی مهم می‌باشد و باید به گونه‌ای باشند تا ضمن نگهداری، مانع ورود گرد و غبار و یا دیگر عوامل به داخل ظرف شوند. بنابراین در این ظروف باید محافظت کامل از محتوای درون آنها داشته باشد. علاوه بر این استحکام ظروف نیز یکی دیگر از نکات مهم بوده که در انتخاب باید به آن توجه داشت زیرا این قبیل ظرف‌ها دائما مورد استفاده قرار می‌گیرند بنابراین بهتر است از دوام بالایی برخوردار باشند.

ظروف نگهداری مواد غذایی خشک، از جنس‌های مختلفی ساخته شده‌اند. برخی از آنها شیشه‌ای و برخی پلاستیکی یا استیل هستند که تنوع بالا در نوع ظروف سبب شده تا خانم‌ها بتوانند با توجه به نوع رنگ و طراحی آشپزخانه خود مدل مناسب را انتخاب نمایند. اغلب خانم‌ها به خصوص خانم‌های جوان و نوعروسان به یک طرح بودن لوازم آشپزخانه اهمیت زیادی می‌دهند و در هنگام خرید تمایل دارند تا ظرف‌های چند تکه را خریداری کنند و یا ظروف و اقلامی خریداری نمایند که با دیگر لوازم آشپزخانه‌شان هم‌خوانی داشته باشد. در این میان جابرنجی‌ها و جا نانی یکی از ظروف نگهداری به حساب آمده که در آشپزخانه به آن نیاز خواهید داشت. بعضی از تولید کنندگان این نوع محصول عبارتند از هوم‌کت،لیمون،بازن و برخی برنج را درون کیسه خود نگهداری می‌کنند و داخل کابینت یا مکان‌های دیگری از آشپزخانه قرار می‌دهند. نگهداری برنج درون کیسه، در زمان مصرف مشکلات خود را داشته که بهتر است برای نگهداری و استفاده راحت‌تر از این ماده به جای کیسه، جابرنجی را جایگزین کنید. همچنین برای حفظ و تازگی بهتر از نان، جانانی‌هایی درب دار طراحی شده است تا نان‌ها در مدت طولانی‌تر تازه نگاه داشته شوند. این جانانی‌ها از خشک شدن سریع نان در فضای باز جلوگیری می‌کند. علاوه بر این اگر برای پذیرایی بخواهیم نان‌ها را در سفره یا روی میز قرار دهید بی‌شک زیباست که آن‌ها را در درون سبد نان بگذارید. انواع جا نانی و انواع جا برنجی‌ های متنوعی در فروشگاه کالاریوم قرار دارد که شما را قادر ساخته با مقایسه قیمت‌ها به سادگی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

جمع شو
ادامه مطلب
نمایش 1 تا 14 از 14 محصول