فیلتر با:

موجودی
وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

لوازم بهداشتی

6 محصول وجود دارد

اکثر ما وقتی اسم نظافت و پاکیزگی منزل به میان می‌آید اول از همه جارو کردن و گردگیری در ذهنمان پدیدار میشود.اما نظافت منزل تنها گردگیری و جارو کشی یا شستن ظروف نیست گاهی بسیار دشوارتر از ان چیزی است که فکر می‌کنیم . یک نکته مهم در نظافت منزل، تمیز کردن روزانه کف خانه است که باعث دووام بیشتر و زیبایی کفپوش‌ها و مرتب نشان دادن منزل می شود...

اکثر ما وقتی اسم نظافت و پاکیزگی منزل به میان می‌آید اول از همه جارو کردن و گردگیری در ذهنمان پدیدار میشود.اما نظافت منزل تنها گردگیری و جارو کشی یا شستن ظروف نیست گاهی بسیار دشوارتر از ان چیزی است که فکر می‌کنیم . یک نکته مهم در نظافت منزل، تمیز کردن روزانه کف خانه است که باعث دووام بیشتر و زیبایی کفپوش‌ها و مرتب نشان دادن منزل می شود. اما یکی از مشکلات خانوم‌های خانه‌دار همین نظافت کف منزل و آشپزخانه است و شاید بار‌ها از تی‌ها و زمین‌شویی‌های مختلف استفاده کرده‌اند و گاهی هم ناراضی بوده‌اند چرا که آنها را دچار کمر درد و پا درد می‌کند. یکی از دلایل نارضایتی آنان انتخاب نادرست در لوازم تمیز کردن و پاکیزگیست.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش ایده‌های نو ، شرکت‌های متعددی در تلاشند تا محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازار عرضه کنند. انواع لوازم نظافت منزل عبارتند از سرویس‌های توالت و حمام، تی، جارو خاک اندار، فرچه یا کف شویی و .... شما با انتخاب درست از برندهای معتبر می توانید راه حلی آسان برای نظافت منزل خود پیدا کنید.

یکی از وسایل پرکاربرد و جدید در نظافت منزل سطل تی شوی می باشد این محصول برای خانه‌هایی با مساحت بالا و یا در شرکت‌ها بسیار مناسب است و با قابلیت های فراوانی که دارد به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی گرد و غبار و کثیفی کف پوش‌ها را تمیز کنید و بخاطر داشتن سطل کنار تی به راحتی می توانید بعد از تمیز کردن یک قسمت از کفپوش تی را در سطل شسته و دوباره به کار خود ادامه دهید.همچنین ذرات کوچک زباله را به خود جذب کرده و دیگر نیازی به جارو کشی مجدد ندارید.

نکته دیگر این است که شما می‌توانید وسایل نظافتی مورد نیاز  خود را از سایت‌های فروشگاهی تهیه کنید. کالاریوم هم یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر در زمینه‌های مختلف است یک قسمت از فروش این سایت مختص به لوازم پاکیزگی و نظافت می‌باشد. شرکت کالاریوم برای رفاه و آسایش حال مشتریان خود تلاش کرده است تا با ارائه محصولات با برندهای معتبر و مطمعن رضایت آن را جلب کند با خرید از فروشگاه اینترنتی کالاریوم یک خرید آسان مطمئن را تجربه کنید.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 6 از 6 آیتم
Accept Site use cookies