فیلتر با:

وضعیت
تولیدکننده

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

مخزن زباله

20 محصول وجود دارد

حفظ بهداشت و پاکیزه بودن محیط از اهمیت بالایی برخوردار است و سلامت ما و خانواده در گرو بهداشت محیط است. بشر در زندگی روزمره و استفاده‌های مختلف، مواد دور ریختنی بسیاری تولید می‌کند که این مواد دیگر به کار نخواهند آمد. بنابراین باید زباله‌ها یا به عبارتی مواد دور ریختنی از محیط کار و زندگی ما دور شوند تا محیطی کاملا پاکیزه داشته با...

حفظ بهداشت و پاکیزه بودن محیط از اهمیت بالایی برخوردار است و سلامت ما و خانواده در گرو بهداشت محیط است. بشر در زندگی روزمره و استفاده‌های مختلف، مواد دور ریختنی بسیاری تولید می‌کند که این مواد دیگر به کار نخواهند آمد. بنابراین باید زباله‌ها یا به عبارتی مواد دور ریختنی از محیط کار و زندگی ما دور شوند تا محیطی کاملا پاکیزه داشته باشیم. برخی از زباله‌ها پس از دور ریخته شدن قابل برگشت هستند و برخی برگشت ناپذیرند همانند زباله‌های تر. در شبانه روز زباله‌های بسیاری در حین تهیه و آماده‌سازی خوراک در آشپزخانه و یا در زندگی روزمره تولید می‌شوند. همچنین در محیط کار، اماکن عمومی، پارک و بسیاری از مکان‌های دیگر طی مصارف گوناگون این زباله‌ها تولید خواهند شد. بنابراین نیاز است این مواد زائد و دور ریختنی در مکان و ظرفی جمع‌آوری شوند و سپس به خارج از منزل یا محل کار و... منتقل شوند. به همین منظور است که مخزن‌های مختلف زباله در جای جای محل زندگی و رفت و آمد ما وجود دارند تا آلودگی‌ها به وسیله آنها مجزا باشند. این سطل‌های زباله در جنس‌ها و شکل‌های مختلفی وجود دارند. سطل‌های زباله پلاستیکی از پرکاربردترین کالاهایی است که ما مورد استفاده قرار می‌دهیم. این محصولات باید به گونه‌ای طراحی شوند که بتوانند انواع زباله را در خود جای داده و مانع از خروج بوهای نامطبوع شوند. انواع مخزن زباله که تولید و عرضه می‌شوند به شکل سطلی،بادبزنی و پدالی هستند که با توجه به مکان مورد نظر خود می‌توانید هر یک را تهیه و استفاده نمایید.

از آنجایی که همه ما باید به تفکیک زباله در زندگی اهمیت دهیم به همین منظور از سطل‌های مختلفی می‌توانیم استفاده نماییم. معمولا برای زباله‌های تر که بوی نامطبوعی از آنها به مشام می‌رسد مخزن زباله سطلی مناسب نخواهد بود چرا که بهتر است برای این نوع از زباله‌ها سطل‌هایی استفاده شوند که دارای در باشند تا از خروج بوی زباله به محیط جلوگیری کنند. در فروشگاه اینترنتی کالاریوم برای شما از برندهای با کیفیتی همچون هوم کت ،بازن پلاس و... مخزن‌های زباله در طرح و رنگ مختلف قرار داده‌ایم تا با توجه به نیاز خود محصول مناسب را انتخاب مینمایید.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 20 از 20 آیتم
Accept Site use cookies