فیلتر با:

وضعیت

فراهم کننده‌ها

هیچ توزیع کننده ای وجود ندارد

میز و صندلی

43 محصول وجود دارد

فروشگاه کالاریوم یکی از بزرگترین سایت‌های اینترنتی است که سعی کرده بر اساس نیاز مشتریان خود محصولاتی با کیفیت از برند‌های معتبر در سایت خود قرار دهد. این فروشگاه ارائه دهنده سرویس‌های جهیزیه و بیشتر لوازم مورد نیاز مربوط به آشپزخانه  مانند لوازم برقی، سرویس پلاسکو حمام و دسشتویی است. و همیشه سعی کرده است تا از محصولاتی باکیفیت بالا و قیمت م...

فروشگاه کالاریوم یکی از بزرگترین سایت‌های اینترنتی است که سعی کرده بر اساس نیاز مشتریان خود محصولاتی با کیفیت از برند‌های معتبر در سایت خود قرار دهد. این فروشگاه ارائه دهنده سرویس‌های جهیزیه و بیشتر لوازم مورد نیاز مربوط به آشپزخانه  مانند لوازم برقی، سرویس پلاسکو حمام و دسشتویی است. و همیشه سعی کرده است تا از محصولاتی باکیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه دهد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. یکی از محصولات ارائه شده در این سایت میز و صندلی و چهارپایه‌های مختلف است. یکی از لوازم در هر منزل مورد نیاز قرار میگیرد چهارپایه است در خانه‌های کوچک امروزی حمل و نقل نردبان در فضای منزل کار دشواریست کارهایی مانند برداشتن وسایل از کابینت‌ قسمت‌های بالا و یا کمد دیواری‌ و نصب پرده و قاب عکس،  بسیار پر کاربرد است این چهار پایه‌ها در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود و شما براساس سلیقه و نیاز خود میتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. یکی دیگر از محصولاتی که فروشگاه کالاریوم در سایت خود قرار داده است میز و صندلی پلاستیکی و تاشو می‌باشد این محصولات از بهترین برندها مانند هوم کت و بازن است. صندلی‌های تاشو بیشتر برای افرادیست که در منزل فضایی کمتری را برای میز تحریر یا حتی میز ناهار خوری اختصاص می‌دهند مناسب است. مزایای این محصول این است که قابلیت تاشدن را دارند بعد از اتمام کار به راحتی جمع می شوند و فضای کمتری را اشغال میکنند. این صندلی ها در رنگ‌ها شاد و  در سایزهای بزرگ و کوچک تولید می‌شود شما می‌توانید برای فرزندان کوچک و حتی نوجوان خود طبق رنگ اتاقشان میز و صندلی‌های تاشو را انتخاب کنید و زیبایی اتاق را دو چندان کنید. از دیگر محصولات این فروشگاه صندلی‌های دسته دار و بدون دسته پلاستیکی می‌باشد که این صندلی‌ها در رنگ‌‌های متنوع و شاد بیشتر در محیط‌های باز مانند حیاط، بالکن و ... استفاده می‌شود.

میزهای رنگی کوچکی در این سایت موجود است که مخصوص کودکان است این محصول برای غذاخوری و نقاشی کردن و حتی بازی کردن کودکان مناسب است. این میزها در مهدکودک‌ها و پیش دبستانی بسیار کابرد دارد.

Less
بیشتر
نمایش 1 - 25 از 43 آیتم
Accept Site use cookies